Skuteczny Ortodonta Radom

Czy aparat na zęby musi być niewygodny?

Stały aparat na zęby wydaje Ci się być niekomfortowym sposobem leczenia? Cenisz sobie wygodę i estetykę? Aparaty nakładkowe to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Można śmiało powiedzieć, że aparaty nakładkowe Invisalign rewolucjonizują współczesną ortodoncję. Przezroczyste, zdejmowane nakładki, eliminują niemal wszystkie negatywne aspekty aparatów klasycznych.

  • Idealna higiena – klasyczne, metalowe lub porcelanowe aparaty zdecydowanie utrudniają utrzymanie odpowiedniej higieny jamy ustnej. Zmusza to pacjentów do poświęcania dużej ilości czasu na mycie zębów i oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych. Podczas leczenia nakładkami Invisalign mycie przebiega dokładnie tak, jak przed rozpoczęciem leczenia – nakładki są zdejmowane do mycia i jedzenia.
  • Do planowania aparatu pobieramy skan wewnątrzustny, wykorzystując nowoczesny, niewielki skaner – jedną z obaw naszych pacjentów są wyciski, które przez lata wywoływały obawy. Idąc z duchem czasu, w naszej praktyce ortodontycznej wprowadziliśmy komfortowe dla pacjenta technologie.
  • Wygoda to stały, z góry ustalony koszt. Leczenie tradycyjnym aparatem może się przedłużyć, co nie wynika z winy ortodonty. Każdy organizm w inny sposób reaguje na przykładane siły, u niektórych pewne przesunięcia zębów mogą trwać dłużej, niż mówi o tym nauka. Decydując się na aparat Invisalign płatność jest z góry określona, a pacjent ma gwarancję, że w trakcie leczenia nie pojawią się dodatkowe koszty.
  • Wygoda to też znacznie rzadziej przeprowadzane wizyty kontrolne. Ten aspekt jest szczególnie ważny dla aktywnych, zapracowanych osób, którym ciężko jest wygospodarować czas na wizytę. Planujesz dłuższą podróż? A może nie mieszkasz na stałe w Polsce? Nakładki Invisalign pozwalają w komfortowy sposób rozłożyć w czasie konieczność wizyt kontrolnych.

Leczenie nakładkowe aparatem Invisalign w Orzeł Dental Care jest właśnie po to, aby sprostać oczekiwaniom wymagających pacjentów. Takie leczenie jest szybsze, precyzyjne i przewidywalne, co możemy ująć jednym słowem – wygoda.

Scroll to Top