ludzie

Orzeł Dental Care

Klinika stomatologiczna Orzeł Dental Care jest dziełem ciężkiej pracy i realizacji marzeń małżeństwa lekarzy Aleksandry i Piotra. Wraz ze wspaniałym zespołem młodych i ambitnych ludzi postanowili stworzyć wyjątkowe miejsce na mapie Radomia. Postanowili stworzyć gabinet, do którego Pacjenci przychodzą bo chcą a nie muszą a ich potrzeby i komfort stawiane są na pierwszym miejscu przy zachowaniu najbardziej sprawdzonych metod leczenia zgodnych z aktualną wiedzą naukową i obowiązującymi na świecie standardami.Jesteśmy ambitnym, profesjonalnym zespołem, który daje z siebie wszystko w dążeniu do zapewnienia naszym pacjentom najlepszej opieki.Uczestniczymy w międzynarodowych szkoleniach, targach i konferencjach. Śledzimy najnowsze badania naukowe i nowinki technologiczne by ciągle aktualizować i ulepszać nasze możliwości.

Poznaj nas lepiej

Nasz zespół

Lekarz stomatolog - Aleksandra Orzeł
Lekarz dentysta

Aleksandra Orzeł

Właścicielka i założycielka Orzeł Dental Care Radom.

Pani Doktor w ODC zajmuje się endodoncją pod mikroskopem, protetyką, odbudowami estetycznymi zębów, ale jej największą miłością jest chirurgia. Wykonuje wiele skomplikowanych zabiegów, w tym usuwanie zatrzymanych zębów mądrości, zabiegi mikrochirurgii endodontycznej pod mikroskopem i implantologii. 

Jest certyfikowanym lekarzem renomowanego amerykańskiego producenta systemów implantologicznych Dentsply Sirona. 

Pani doktor ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zaawansowanych technik leczenia uczyła się w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Instytucie Stomatologii w Łodzi oraz w Zakładzie Chirurgii Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi. 

Swoje kompetencje regularnie podwyższa uczestnicząc w polskich i międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniach.

Prywatnie szczęśliwa mama dwóch córeczek 🙂

Lekarz dentysta

Piotr Orzeł

Właściciel i założyciel Orzeł Dental Care Radom.

Doktor w ODC zajmuje się ortodoncją – jego pasją jest rozwój przewidywalnej, małoinwazyjnej i bezpiecznej ortodoncji planowanej cyfrowo.

Dzięki dużemu doświadczeniu klinicznemu jako jeden z nielicznych lekarzy w Polsce posiada status Diamond Provider Invisalign – najbardziej zaawansowanego technologicznie systemu leczenia ortodontycznego na świecie. Swoje kwalifikacje w leczeniu aparatami ortodontycznymi rozwijał u doskonałych specjalistów. Pan doktor ukończył studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracował w Poradni Ortodoncji oraz Poradni Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi.

Ukończył prestiżowy cykl szkoleń Orthodontic Seminars of California pod okiem doktora Larrego Browna z Uniwersytetu w San Diego. Uczestniczył w szkoleniach profesora Ravindry Nandy z Uniwersytetu Karoliny Północnej. Leczenia zgryzów otwartych uczył się od doktora Dietmara Seignera z Hamburga. Wysoki poziom kwalifikacji w leczeniu aparatami nakładkowymi uzyskał pod okiem m. in. dra Alessandro Greco z Rzymu, dr Susany Palmy z Ciudad Real oraz dr. Javiera Lozano i Ivana Malagona z Madrytu.

Doktor wdraża do swojej praktyki najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, inwestując w najlepszy sprzęt i systemy komputerowe sprawiając, że leczenie w Orzeł Dental Care jest doskonale precyzyjne i przewidywalne.

Ortodonta Radom - Piotr Orzeł
Lekarz stomatolog - Joanna Kozieł
Lekarz dentysta

Joanna Kozieł

Pani Doktor ukończyła Kierunek Lekarsko-Dentystyczny na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, zdobywając wyjątkową wiedzę i doświadczenie w dziedzinie stomatologii.

Dzięki pasji do zawodu i nieustannemu dążeniu do doskonałości Pani Doktor stała się ekspertem w dziedzinie leczenia kanałowego pod mikroskopem. Dzięki tej technologii, osiąga najwyższą precyzję, a pacjenci mogą być pewni, że ich leczenie jest prowadzone na najwyższym poziomie.

Warto także wspomnieć, że specjalizuje się w reendodoncji, czyli ponownym leczeniu kanałowym, co stawia ją w gronie specjalistów mogących sprostać nawet najbardziej wymagającym przypadkom.

Poza tym, Joanna Kozieł doskonale radzi sobie w dziedzinie protetyki, gdzie kreuje piękne i naturalnie wyglądające uzupełnienia stomatologiczne, przywracając pacjentom piękny i funkcjonalny uśmiech.

Główną misją Pani Doktor jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości opieki stomatologicznej oraz pięknego, zdrowego uśmiechu. Jej zaangażowanie i profesjonalizm sprawiają, że jest niezwykle doceniana przez naszych pacjentów.

Lekarz dentysta

Nazar Palamar

Pan Doktor jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ukończył staż podyplomowy w Warszawie. Stawia na indywidualne podejście do pacjenta oraz kompleksowe  spojrzenie na potrzeby lecznicze. Planuje rozwijać się w kierunku stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej oraz endodoncji.

W pracy cechuje się dokładnością oraz delikatnością.  

W życiu prywatnym uwielbia poznawać sekrety kuchni świata oraz spędzać wolne chwile wędkując.

Lekarz stomatolog - Nazar Palamar
Lekarz stomatolog - Aleksandra Zacharska
Lekarz dentysta

Aleksandra Zacharska

Pani Doktor ukończyła Kierunek Lekarsko-Dentystyczny na Wydziale Lekarskim oraz Kierunek Kosmetologia na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i protetyce oraz leczeniu bruksizmu. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych.

Pasjonuje się medycyną estetyczną i również w tym kierunku rozwija swoje umiejętności. Jej misją jest przywrócenie Pacjentowi pięknego i zdrowego uśmiechu – najlepszej ozdoby jaką można nosić.

Prywatnie żona i mama, która w chwilach relaksu praktykuje jogę i maluje obrazy.

Higienistka stomatologiczna / asystentka ortodontyczna​

Klaudia Łukasiewicz​

Licencjonowana higienistka stomatologiczna i Opiekunka Pacjenta Ortodontycznego.

Absolwentka kierunku Zdrowie Publiczne specjalność Higiena Stomatolgoiczna na Warszawskim Uniwerystecie Medycznym.

Uczestniczka wielu kursów, szkoleń i spotkań branżowych. Swój zawód wykonuje z pasją i dużym zaangażowaniem. Jest na bieżąco z najnowszymi trendami w higienie jamy ustnej. Uświadamia Pacjentów w jaki sposób prawidłowo powinni dbać o swoje zęby.

W Orzeł Dental Care pracuje głównie z Pacjentami Ortodontycznymi otaczając ich opieką i pomagając im utrzymać perfekcyjną higienę przez całe leczenie.

Klaudia Łukasiewicz - Asystentka stomatologiczna i higienistka
Maria Płatos - Specjalista ds. Rejestracji Pacjentów
Specjalista ds. rejestracji pacjentów

Maria Płatos

Absolwentka kierunku Zdrowie Publiczne ze specjalizacją – Dietetyka w Wyższej Szkole Nauk Społecznych i Technicznych w Radomiu.

Ukończyła kurs “Doskonała Obsługa Pacjenta” pod okiem najlepszego w Polsce specjalisty w tym temacie – Michała Katarzyńskiego.

Bardzo dobrze odnajduje się w kontakcie z pacjentem. Potrafi sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Prywatnie żona i mama. Uwielbia podróże, dobrą książkę, pasjonuje się neurografiką i nie wyobraża sobie życia bez muzyki.

Menadżer

Adrian Olkiewicz

Ukończył Kierunek Farmacja na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, zdobywając kompleksową wiedzę z zakresu farmacji i zdrowia.

Jego pasja do marketingu i zarządzania przeniosła go do naszego gabinetu stomatologicznego, gdzie pełni rolę menadżera. Jego profesjonalne podejście i kreatywność przyczyniają się do rozwoju ODC, a pacjenci czują się docenieni dzięki jego zaangażowaniu.

Adrian to nie tylko specjalista w dziedzinie marketingu, ale również ekspert w copywritingu i analityce internetowej. Dzięki jego umiejętnościom docieramy do coraz szerszej grupy pacjentów, którym możemy zaoferować ich wymarzony uśmiech.

Zaangażowany w zdrowy styl życia, Adrian promuje stosowanie ziół na co dzień, przekonany o ich pozytywnym wpływie na zdrowie i samopoczucie. Jego wiedza i entuzjazm w tej dziedzinie dodają naszej praktyce unikalnego charakteru.

Poza pracą, Adrian uwielbia sporty siłowe i jazdę na rowerze. Jego energia i determinacja przekładają się na profesjonalizm i zaangażowanie w realizację naszej misji – zapewnienia naszym pacjentom pięknego i zdrowego uśmiechu.

Manager Orzeł Dental Care - Adrian Olkiewicz
Monika Kwietniewska - Asystentka stomatologiczna i higienistka
Higienistka / asystentka stomatologiczna

Monika Kwietniewska

Licencjonowana higienistka stomatologiczna, opiekunka pacjenta stomatologicznego.

Absolwentka kierunku higiena stomatologiczna na uniwersytecie medycznym w Lublinie.

Monika swoje doświadczenie i cenne umiejętności zdobywała pracując za granica. W ODC pomaga planować kompleksowe leczenie pacjentów oraz troszczy się o zdrowie ich jamy ustnej. Ma indywidualne podejście, zwraca szczególną uwagę na komfort oraz staranność wykonywanych zabiegów.

Monika otacza opieką wszystkich pacjentów, zaczynając od najmłodszych podczas wizyt adaptacyjnych, po pacjentów periodontologicznych w trakcie zaawansowanych zabiegów terapii przyzębia.

Asystentka stomatologiczna

Julia Burczy

Julia jest licencjonowaną asystentką stomatologiczną i opiekunką pacjenta stomatologicznego.

Ukończyła kierunek higienistka stomatologiczna w Medycznej Szkole Policealnej CKZIU. Jest ambitna i chętnie rozwija swoje umiejętności, aby zapewnić pacjentom najwyższą jakość opieki.

Julia poświęca szczególną uwagę opiece nad pacjentem ODC. Jej spokój i organizacja pomagają w bezstresowy sposób przejść przez cały proces leczenia. Nie boi się nowych wyzwań i stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Julia Burczy - Asystentka stomatologiczna i higienistka
Aleksandra Solecka - Specjalista ds. Rejestracji Pacjentów
Specjalista ds. rejestracji pacjentów

Aleksandra Solecka

Ukończyła kurs “Doskonała Obsługa Pacjenta” pod okiem najlepszego w Polsce specjalisty w tym temacie – Michała Katarzyńskiego, dzięki któremu obsługa pacjentów jest na najwyższym poziomie.

Aleksandra to osoba, która dba o obsługę odwiedzających nas pacjentów z największą starannością. Udzieli Wam informacji na temat oferowanych zabiegów, zaproponuje wolne terminy oraz umówi spotkania.

Jej pasja do mediów społecznościowych sprawia, że nasz gabinet jest stale aktywny w mediach społecznościowych. Dzięki Aleksandrze nasi obecni i przyszli pacjenci są zawsze na bieżąco z życiem ODC i wiedzą jak właściwie zadbać o swój uśmiech.

Na co dzień Aleksandra interesuje się modą vintage, prowadzeniem mediów społecznościowych oraz montowaniem filmów.

Asystentka stomatologiczna

Klaudia Socha

Klaudia jest absolwentką kierunku technik dentystyczny w TEB Edukacja. Dołączyła do zespołu Orzeł Dental Care, ponieważ ceni sobie pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

Na pierwszym miejscu stawia na skrupulatność, dbając o każdy szczegół podczas asystowania przy zabiegach stomatologicznych. Otwartość i pozytywne nastawienie Klaudii sprawiają, że pacjenci czują się komfortowo i bezpiecznie podczas wizyty.

Klaudia bardzo ceni sobie widok zadowolonych pacjentów, w związku z tym stara się zarażać entuzjazmem innych.

Prywatnie Klaudia uwielbia spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Chętnie podróżuje i poznaje nowe kultury.

Klaudia Socha - asystetntka stomatologiczna
Katarzyna Kornaus - Specjalista ds. Rejestracji Pacjentów
Specjalista ds. rejestracji pacjentów

Katarzyna Kornaus

Absolwentka kierunku Zdrowie Publiczne ze specjalizacją – Dietetyka w Wyższej Szkole Nauk Społecznych i Technicznych w Radomiu. Dołączyła do zespołu Orzeł Dental Care, ponieważ łączy w sobie pasję do zdrowia z chęcią pomagania innym.

Ukończyła kurs „Doskonała Obsługa Pacjenta” pod okiem Michała Katarzyńskiego, najlepszego w Polsce specjalisty w tym temacie. Dzięki temu dba o to, by każdy pacjent czuł się komfortowo i zaopiekowany podczas rejestracji na wizytę.

Prywatnie Katarzyna jest żoną i mamą. Pasjonuje się gotowaniem, lekturą oraz wycieczkami rowerowymi.

Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze terminu wizyty.

Scroll to Top