Wypełnij i otrzymaj Voucher:

Poznaj nasz gabinet, odwiedź nas na:

Wierzymy, że piękny, szeroki uśmiech jest pierwszą i najważniejszą wizytówką w kontakcie z drugim człowiekiem. Jego brak często jest przyczyną zmniejszenia pewności siebie i hamowania emocji. Zależy nam na tym, by nasi pacjenci wychodzili z Orzeł Dental Care dumni ze swojego pięknego uśmiechu, a droga do tego celu była drogą niespotykanie komfortową i bezstresową. Chcemy by Nasi Pacjenci przychodzili do nas dlatego, że chcą a nie muszą.

Naszą domeną jest leczenie za pomocą najbardziej skutecznych i najlepszych dla Pacjenta technik zgodnych ze światowymi standardami. 

Specjalizujemy się w leczeniu ortodontycznym w szczególności za pomocą cyfrowo planowanych, niewidocznych i higienicznych ortodontycznych aparatów nakładkowych Invisalign, oraz aparatów planowanych cyfrowo opartych na mikroimplantach ortodontycznych, dzięki czemu staramy się uzyskać najwyższą skuteczność i przewidywalność leczenia.

Stawiamy na pełną diagnostykę radiologiczną – tomografię stomatologiczną aby móc odpowiednio diagnozować Naszych Pacjentów. Leczenie często prowadzone jest w powiększeniu dzięki mikroskopom zabiegowym dzięki czemu nie boimy się najtrudniejszych przypadków leczenia kanałowego, chirurgii czy implantologii.

Zapewniamy Naszym Pacjentom pełen zakres opieki stomatologicznej.

Scroll to Top