Kilka słów

O nas

Wierzymy, że piękny, szeroki uśmiech jest pierwszą i najważniejszą wizytówką w kontakcie z drugim człowiekiem. Jego brak często jest przyczyną zmniejszenia pewności siebie i hamowania emocji. Zależy nam na tym, by nasi pacjenci wychodzili z Orzeł Dental Care dumni ze swojego pięknego uśmiechu, a droga do tego celu była drogą niespotykanie komfortową i bezstresową. Chcemy by Nasi Pacjenci przychodzili do nas dlatego, że chcą a nie muszą. Naszą domeną jest leczenie za pomocą najbardziej skutecznych i najlepszych dla Pacjenta technik zgodnych ze światowymi standardami. Specjalizujemy się w leczeniu ortodontycznym w szczególności za pomocą cyfrowo planowanych, niewidocznych i higienicznych ortodontycznych aparatów nakładkowych Invisalign, oraz aparatów planowanych cyfrowo opartych na mikroimplantach ortodontycznych, dzięki czemu staramy się uzyskać najwyższą skuteczność i przewidywalność leczenia. Stawiamy na pełną diagnostykę radiologiczną – tomografię stomatologiczną aby móc odpowiednio diagnozować Naszych Pacjentów. Leczenie często prowadzone jest w powiększeniu dzięki mikroskopom zabiegowym dzięki czemu nie boimy się najtrudniejszych przypadków leczenia kanałowego, chirurgii czy implantologii. Zapewniamy Naszym Pacjentom pełen zakres opieki stomatologicznej..

Nasze wartości

Zdrowie i satysfakcja

Najważniejszą wartością jest dla nas zdrowie i satysfakcja naszych pacjentów. Leczenie rozpoczynamy od gruntownej diagnostyki, a wszystkie zabiegi wykonujemy w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę medyczną. Rozmawiamy o potrzebach i proponujemy leczenie, które je spełni.

Komfort i bezpieczeństwo

Stawiamy na najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Na co dzień wkładamy dużo pracy, by wdrażać to podejście w życie. Czas na dyskusję o procesie leczenia, ciągłe kadry czy najnowsze technologie i sprzęt dostępny w gabinecie, to tylko niektóre z przykładów.

perfekcja

Cenimy sobie perfekcję. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania i cyfrową technologię planowania leczenia. W połączeniu z wysokimi umiejętnościami i aktualizowaną wiedzą naukową umożliwiamy precyzyjne i przewidywalne leczenie.

Wnikliwa analiza

Prawidłowe leczenie stomatologiczne nie może być wykonane po omacku. Wyznajemy zasadę “Widzieć to wiedzieć” dlatego stawiamy na wnikliwą diagnostykę radiologiczną i wizualną. Dysponujemy nowoczesnym tomografem 3D, aparatami radiologii punktowej i mikroskopami zabiegowymi.

Scroll to Top