Zapisz się na wybielanie zębów PrevDent

System PrevDent

Regeneracja zębów wraz z ich wybielaniem. Kombinacja ta nie musi być już tylko w sferze marzeń.
Z systemem PrevDent zęby stają się piękniejsze, bielsze i zdrowsze!

PrevDent to nowoczesny system do wybielania zębów i naprawy szkliwa, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym. Szczególnie rekomendowany dla osób, u których występuje nadwrażliwość zębów lub inne metody wybielania zębów okazywały się nieskuteczne lub bolesne. PrevDent jest bezpiecznym systemem wybielającym, zgodnym z wymogami UE, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym.

Pasta PrevDent

- otrzymujesz ją w cenie wybielania

Na procedurę wybielania składają się 3 etapy:

1. Usunięcie plam

Etap ten poprzez użycie „Stain Removal” usuwa głęboko osadzone w zębach plamy. PrevDent „Stain Removal” to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy.

2. Wybielanie

W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nanohydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie.

3. Naprawa szkliwa

Zastosowanie PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nanohydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnie zęba, pozostawiając pacjenta ze zdrowym, białym uśmiechem i bez nadwrażliwości.

Co po zabiegu?

Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwinki (cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów.

Należy utrzymywać przez ten czas tzw. „białą dietę”, czyli spożywać produkty, takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski. Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę.

Zostaw kontakt,
odezwiemy się do Ciebie

Telefon
505 731 005
Adres
Sienkiewicza 8, Radom
Email 
kontakt@orzelstomatologia.pl
Scroll to Top