Wybielanie zębów​

Orzeł Dental Care » Wybielanie PrevDent

Zapisz się na wybielanie zębów PrevDent

Umów się na wizytę

pon. – czw.: 8:00 – 19:00
pt. : 8:00 – 17:00

  System PrevDent

  Regeneracja zębów wraz z ich wybielaniem. Kombinacja ta nie musi być już tylko w sferze marzeń.
  Z systemem PrevDent zęby stają się piękniejsze, bielsze i zdrowsze!

  PrevDent to nowoczesny system do wybielania zębów i naprawy szkliwa, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym. Szczególnie rekomendowany dla osób, u których występuje nadwrażliwość zębów lub inne metody wybielania zębów okazywały się nieskuteczne lub bolesne. PrevDent jest bezpiecznym systemem wybielającym, zgodnym z wymogami UE, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym.

  Pasta PrevDent

  - otrzymujesz ją w cenie wybielania

  Na procedurę wybielania składają się 3 etapy:

  1. Usunięcie plam

  Etap ten poprzez użycie „Stain Removal” usuwa głęboko osadzone w zębach plamy. PrevDent „Stain Removal” to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy.

  2. Wybielanie

  W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nanohydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie.

  3. Naprawa szkliwa

  Zastosowanie PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nanohydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnie zęba, pozostawiając pacjenta ze zdrowym, białym uśmiechem i bez nadwrażliwości.

  Co po zabiegu?

  Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwinki (cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów.

  Należy utrzymywać przez ten czas tzw. „białą dietę”, czyli spożywać produkty, takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski. Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę.

  Scroll to Top