Orzeł Dental Care - Twój ortodonta i stomatolog w Radomiu

Dentysta Radom – Orzeł Dental Care

Można powiedzieć, że Orzeł Dental Care – Dentysta Radom to miejsce stworzone z miłości – dwojga ludzi do siebie, ale także do stomatologii.

Orzeł Dental Care to młode, ambitne małżeństwo, których celem jest wprowadzenie światowych i europejskich standardów do codziennej pracy gabinetu. Odmienne zainteresowania lekarzy zaowocowały kompleksowym podejściem do pacjenta i holistyczną opieką na każdym etapie.

Świetni dentyści w Radomiu

Pani doktor Aleksandra Orzeł wykształcenie zdobyła studiując na wydziale lekarsko – dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a cenne doświadczenie pracując w USK Instytucie Stomatologii w Łodzi oraz w Zakładzie Chirurgii Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi. W obszar jej zainteresowań wchodzą zaawansowane techniki mikrochirurgiczne (wykonywane z użyciem mikroskopu), endodoncja (leczenie kanałowe) oraz cały panel zabiegów zachowawczych.

Pan doktor Piotr Orzeł jest absolwentem tej samej uczelni. Jednak swoje zainteresowania skoncentrował na ortodoncji. W tym też kierunku stale rozwija się na prestiżowych, międzynarodowych szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Wprowadził do kliniki innowacyjną technikę leczenia Invisalign, która daje spektakularne rezultaty w krótkim czasie. Ponadto doktor pracował w Poradni Ortodoncji oraz Poradni Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi.

Lekarze w naszej klinice stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych prestiżowych szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą. Wszystko po to aby móc zaoferować swoim pacjentom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie stomatologii.

Dentysta Radom - Aleksandra Orzeł

Dentysta Radom – holistyczne podejście do każdego problemu

Decydując się na leczenie w Orzeł Dental Care – Dentysta Radom możesz być spokojny – będziemy czuwać nad każdym jego etapem. Projektując naszą klinikę zadbaliśmy o każdy krok w procesie leczenia – od diagnostyki, przez planowanie, aż po końcowy efekt.  Wszystko to przy użyciu najnowszych technologii i sprzętu klasy premium.

Cały proces rozpoczynamy od dogłębnego zdiagnozowania problemu – nie opuszczając murów budynku wykonujemy kompleksowe badania, takie jak badanie pantomograficzne czy badanie tomografii komputerowej metodą 3D. Dzięki umiejętności interpretacji otrzymanych obrazów jesteśmy w stanie precyzyjnie określić problem i zaplanować optymalny plan leczenia, indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb. Przeprowadzimy cię przez kolejne kroki, ustalimy harmonogram spotkań, aby na końcu cieszyć się wymarzonym efektem. Już na początku leczenia poznasz całkowity koszt, dzięki czemu nic cię nie zaskoczy.

Orzeł Dental Care – Dentysta Radom – czym dokładnie się zajmujemy?

dentysta Radom - kompleksowe leczenie zębów

Wykonujemy pełen zakres zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej ( min. wypełnienia, opatrunki, odbudowy koron zębowych), protetyki ( od protez, koron, wkładów koronowo – korzeniowych, aż po licówki ), chirurgii stomatologicznej (ekstrakcje), ale prawdziwą perełką i największą pasją są wszelkie zabiegi endodontyczne i kompleksowe, nowoczesne leczenie ortodontyczne.

Współczesna ortodoncja – czyli o tym, co nas wyróżnia

W ostatniej dekadzie ortodoncja przeszła prawdziwą rewolucję – od rzemiosła po prawdziwą sztukę z sowitą dozą nowoczesnych technologii. W naszej klinice oferujemy aparaty ortodontyczne dostosowane nie tylko pod kątem medycznym. Bierzemy także pod uwagę możliwości finansowe pacjentów w taki sposób, aby każdy mógł sobie pozwolić na piękny i zdrowy uśmiech.

Proponujemy cały wachlarz rozwiązań w dziedzinie ortodoncji, oferując aparaty stałe – metalowe, porcelanowe, samoligaturujące, aparaty Invisalign i lingwalne Incognito, ale także aparaty podniebienne (dystalizatory i ekspandery) i do korekcji tyłozgryzu.

Czym właściwie jest aparat samoligaturujący?

Aparat samoligaturujący to nowoczesne rozwiązanie w kategorii aparatów stałych. Ligatury to, potocznie mówiąc, „gumki”, które w standardowych aparatach mocuje się na zamkach przyklejonych do powierzchni zęba. Jest to rozwiązanie dobre i sprawdzone, ale wprowadzenie aparatów pozbawionych ligatur, czyli właśnie aparatów samoligaturujących, to w ortodoncji prawdziwa rewolucja. Dzięki wyeliminowaniu ligatur i zastosowaniu elastycznych łuków niklowo – tytanowych oddziałujemy na zgryz znacznie mniejszymi siłami, otrzymując taki sam końcowy efekt korekcyjny. Samo leczenie trwa krócej, a wizyty kontrolne odbywają się rzadziej, gdyż nie ma potrzeby comiesięcznej wymiany wspomnianych wcześniej „gumek”. Także utrzymanie aparatu w higienicznej czystości jest dużo łatwiejsze i bardziej efektywne. Wszystkie te cechy sprawiają, że aparat jest bardziej komfortowy w noszeniu. Pacjenci właściwie nie zgłaszają dolegliwości bólowych, co niestety zdarza się w przypadku tradycyjnych aparatów, zwłaszcza na początku leczenia.

A może jednak Invisalign?

Dentysta Radom - Orzeł Dental Care

Pod tą niepozorną nazwą kryje się prawdziwa perełka wśród nowoczesnych aparatów ortodontycznych. Od 2016 roku doktor Piotr Orzeł posiada prestiżowy tytuł certyfikowanego specjalisty Invisalign, czyli najnowocześniejszego systemu niewidocznych aparatów nakładkowych na świecie. Wyjątkowość tego rozwiązania polega na tym, że aparaty są projektowane komputerowo, z dokładnością do setnych milimetra, przy swojej skuteczności pozostając przy tym całkowicie niewidoczne! Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie niezwykle precyzyjnie określić czas i ostateczny efekt leczenia. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami – zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości!

Dentysta Radom – w ODC wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że leczenie potrafi być naprawdę kosztowne. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom oferujemy możliwość finansowania leczenia w formie ratalnej. Płatność realizowana jest przez Santander Consumer Bank na preferencyjnych warunkach. Natomiast wszystkie formalności w sposób bezpieczny i wygodny załatwiamy na miejscu.

Dodatkowo, decydując się na leczenie ortodontyczne w naszej klinice zawsze przedstawiamy pełny kosztorys przed rozpoczęciem procedury. Cena nigdy nie ulega zmianie, niezależnie od konieczności modyfikacji czasu lub planu leczenia! Dodatkowo, warto zauważyć, że w cenę niektórych aparatów wchodzą także wizyty kontrolne, a więc za wszystko zapłacisz tylko raz.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Praca jest dla nas ogromną pasją, dlatego z rosnącą determinacją dążymy do osiągnięcia najwyższych medycznych standardów. Całą swoją energię wkładamy w to, żeby pacjent, który odwiedzi naszą klinikę zaufał nam i naszemu doświadczeniu. Wyróżnia nas empatia i pozytywne podejście do pacjenta, jego problemów i oczekiwań. Wierzymy, że holistyczna opieka to nie tylko ciąg procedur diagnostyczno – terapeutycznych. Jest to także czas poświęcony na rozmowę, rozwianie wątpliwości, zadawanie pytań i uzyskanie na nie odpowiedzi. Pamiętamy, że powodzenie leczenia zależy nie tylko od zastosowanych metod, ale także od współpracy na polu lekarz – pacjent.

Scroll to Top