Invisalign - aparaty nakładkowe na zęby

Dlaczego Invisalign to najlepsze co możesz zrobić dla swojego uśmiechu?

Zależy Ci na najwyższej jakości leczenia ortodontycznego? Nieporównywalnym komforcie? Niemal idealnej estetyce w trakcie leczenia wady zgryzu? Obawiasz się o stan Twoich zębów i dziąseł po leczeniu ortodontycznym?

Niewidoczne aparaty nakładkowe Invisalign  to najnowocześniejsza, najbardziej zaawansowana obecnie dostępna metoda leczenia ortodontycznego. 
Umów się na wizytę

pon. – czw.: 8:00 – 19:00
pt. : 8:00 – 17:00

  Jakie są zalety leczenia Invisalign?

  HIGIENA

  Umożliwiają zachowanie perfekcyjnej higieny. Aparaty Invisalign zdejmujesz do czyszczenia zębów. Dzięki temu minimalizujesz ryzyko powstania nieestetycznych odwapnień szkliwa, próchnicy i zapaleń dziąseł.

  MNIEJSZY BÓL

  Powodują mniejszą bolesność z powodu zachowania stałych sił wywieranych na zęby. Nie ranią policzków i warg.

  KOMFORT

  Dają Ci komfort nieosiągalny w leczeniu aparatami stałymi. Invisalign zdejmujesz do jedzenia, dlatego nie masz żadnych ograniczeń dietetycznych. Jedząc swoje ulubione potrawy nie ryzykujesz odklejenia się elementów aparatu.

  ESTETYKA

  Aparaty nakładkowe Invisalign są niemal niewidoczne. Nie musisz wstydzić się swojego uśmiechu.

  Przebieg leczenia Invisalign.

  Twoja droga do wymarzonego uśmiechu.

  Krok 1

  Przyjdź i porozmawiaj z lekarzem o swoim wymarzonym uśmiechu

  Podczas pierwszej wizyty przeprowadzimy kompleksową diagnostykę Twojej jamy ustnej. Wykonamy zdjęcia RTG i skany 3D. To wszystko na miejscu, w naszym gabinecie. Następnie lekarz przeprowadzi wywiad, udzieli wszelkich informacji na temat przebiegu leczenia i opracuje dla Ciebie indywidualny plan leczenia.
  Przed założeniem aparatu
  czeka Cię tylko jedna wizyta!
  Krok 2

  Odbierz swoje pierwsze przezroczyste nakładki Invisalign.​

  Gdy tylko zaakceptujesz plan leczenia kolejną wizytą będzie już założenie Twoich pierwszych nakładek. Krok ten odbywa się pod okiem lekarza, który kontroluje leczenie i zapewnia najwyższe jego standardy.

  Zacznij nosić nakładki.

  Ustal regularnie wizyty kontrolne.

  Ciesz się coraz piękniejszym uśmiechem.

  Krok 3

  Dbaj o swój wymarzony uśmiech i ciesz się nim przez długi czas.

  Uzyskanie estetycznego uśmiechu z nakładkami jest niezwykle proste i komfortowe. W Orzeł Dental Care zyskasz również wiedzę i wsparcie w tym, żeby uzyskany efekt zachować na długie lata.

  W Orzeł Dental Care chcemy żebyś już nigdy więcej nie musiał martwić się o swój uśmiech.

  dr Piotr Orzeł - Ortodonta Radom
  Lekarz Godny zaufania

  Kto w Orzeł Dental Care
  zajmuje się leczeniem Invisalign?

  dr Piotr Orzeł - lekarz Invisalign Diamond

  Doktor jest właścicielem gabinetu Orzeł Dental Care. Od 2016 roku jest certyfikowanym lekarzem Invisalign – najbardziej zaawansowanego technologicznie systemu leczenia ortodontycznego na świecie. Swoje kwalifikacje w leczeniu aparatami ortodontycznymi rozwijał u doskonałych specjalistów.
  Pracował w Poradni Ortodoncji oraz Poradni Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi. Ukończył prestiżowy cykl szkoleń Orthodontic Seminars of California pod okiem doktora Larrego Browna z Uniwersytetu w San Diego. Uczestniczył w szkoleniach profesora Ravindry Nandy z Uniwersytetu Karoliny Północnej. Leczenia zgryzów otwartych uczył się od doktora Dietmara Seignera z Hamburga. Wysoki poziom kwalifikacji w leczeniu aparatami nakładkowymi uzyskał pod okiem m. in. dra Alessandro Greco z Rzymu, dr Susany Palmy z Ciudad Real oraz dr. Javiera Lozano i Ivana Malagona z Madrytu.
  Zrób pierwszy krok

  Wizyta konsultacyjna jest pierwszym etapem
  na Twojej drodze do pięknego uśmiechu.

  W trakcie wizyty konsultacyjnej ortodonta przeprowadzi wywiad, aby poznać Twój problem i oczekiwania pod względem leczenia.Lekarz wykona standardowe badania, przedstawi możliwe sposoby leczenia i zaproponuje najlepsze rozwiązania.Po wizycie otrzymasz podsumowanie, w którym zawarte są wszelkie szczegóły dotyczące odbytej konsultacji, m.in. opis zaproponowanych metod leczenia, kosztorys leczenia i dokumentacja medyczna.
  Scroll to Top