Orzeł Dental Care Radom - dentysta i ortodonta

Ortodoncja cyfrowa

Ortodoncja cyfrowa – wygoda, precyzja, szereg nowych możliwości!

Klasyczna ortodoncja z wykorzystaniem metalowych zamków pozwala na osiągnięcie zadowalającego efektu, jednak wielu naszych pacjentów narzeka na estetykę takiego rozwiązania. Tutaj pojawia się – ortodoncja cyfrowa – dająca szereg nowych możliwości.

Ortodoncja cyfrowa która, choć jest z nami od dawna, w ostatnim czasie zyskuje na popularności i staje się coraz bardziej dostępna. Skanowanie, projekt uśmiechu i niewidoczne nakładki to współczesna droga do równych, pięknych zębów.

 

Radiologia w Orzeł Stomatologia Radom - badania zęba RTG - ortodoncja cyfrowa

Cyfrowy skan zęba

W Orzeł Dental Care używamy najnowszych technologii, które czynią cały proces leczenia znacznie przyjemniejszym dla pacjentów. Przełomowym rozwiązaniem dla cyfrowej ortodoncji było wprowadzenie skanerów wewnątrzustnych do codziennej praktyki stomatologicznej. Nieprzyjemne wyciski zamieniliśmy na precyzyjne skany wewnątrzustne.

Pozwala to na wyeliminowanie błędów, które mogą powstać podczas tradycyjnych metod wykonywania wycisków, umożliwia również obejrzenie dokładności skanów w czasie rzeczywistym i możliwość ich poprawy. W kilka minut możemy wysłać skany do laboratorium techniki dentystycznej.

Projektowanie uśmiechu

Decydując się na system Invisalign, cyfrowe skany pozwalają na precyzyjne zaplanowanie przemieszczeń zębów z tygodnia na tydzień. Ogromną zaletą jest możliwość wizualizacji efektu końcowego, co motywuje pacjentów do regularnego, sumiennego noszenia nakładek.

 

ortodoncja cyfrowa - dobry ortodonta Radom
Cyfrowe rozwiązania w gabinecie stomatologicznym to zdecydowane udogodnienie zarówno dla pacjenta, jak i lekarza. Należy jednak pamiętać, że to odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie specjalisty pozwalają na wykorzystanie pełnego spektrum możliwości, jakie ze sobą niosą.

Scroll to Top